Zaproszenie na 4-ty odcinek show DYING 2 KNOW

Serdecznie zapraszamy na 4. odcinek Dying 2 Know (D2K) – podczas którego prezentowane są nowe, niedostępne nigdzie indziej informacje oraz materiały z gry Dying Light 2 Stay Human. Premiera czwartego odcinka show odbędzie się 30 września o godzinie 21:00 na platformie Twitch. Prowadzący Tymon Smektała, Lead Game Designer w Techlandzie oraz streamerka Leahviathan, wraz z gośćmi ujawnią nowe informacje na temat świata gry oraz o jego mieszkańcach.

W nadchodzącym odcinku szczegółowo omówiony zostanie otwarty, rozległy świat gry, czyli jeden z głównych elementów gry Dying Light 2 Stay Human. W jego trakcie widzowie dowiedzą się więcej o wolności poruszania się i eksploracji, odkrywając przy okazji dwa oblicza miasta – jego brutalną stronę, pełną śmierci, jak również tę piękną, tętniącą budowanym na nowo społeczeństwem. A czym byłoby miasto bez swoich mieszkańców? W czwartym odcinku Dying 2 Know – zaprezentujemy wam kolejną ciekawą postać, z którą gracze zetkną się w czasie gry.

Jednym z gwoździ programu w nadchodzącym odcinku będzie muzyka w grze. Oglądający poznają gościa specjalnego, Oliviera Deriviere, kompozytora muzyki w Dying Light 2 Stay Human, który przybliży widzom kulisy powstawania ścieżki dźwiękowej w najlepszym studiu świata. Ponadto, widzowie będą mieli okazję poznać szczegóły na temat projektowania dźwięku w tak złożonym tytule.

Inne wiadomości