Wydarzenie The Walking Dead

Dying Light 2 Stay Human świętuje 20. urodziny komiksów z serii The Walking Dead

Techland szykuje huczną imprezę w grze Dying Light 2 Stay Human, aby uczcić okrągły jubileusz kultowej serii The Walking Dead. Komiksy od Skybound Entertainment obchodzą w tym roku 20. rocznicę wydania, a gracze są zaproszeni do zabawy.

Wyjątkowy event The Walking Dead to trwająca tydzień seria wydarzeń – wyzwań, za których ukończenie będzie można otrzymać różne nagrody. Cykl rozpoczyna się 26 lipca o 16:00 i potrwa do 2 sierpnia do godziny 16:00.

Każdego dnia gracze będą musieli zmierzyć się z nowym Celem osobistym, jak zabicie wrogów za pomocą broni dystansowej, czy rozczłonkowanie zainfekowanych. Nagrody w postaci Okładek Komiksów – w stylu Dying Light 2 Stay Human skrzyżowanym z The Walking Dead – można będzie zebrać w grze. Każdy przedmiot kolekcjonerski, ozdobiony kompozycją znanych polskich artystów Marka Oleksickiego i Łukasza Owdzieja, będzie dostępny wyłącznie jednego, konkretnego dnia – i przypisany do odpowiadającego mu Celu osobistego. Gracze, którzy zgarną wszystkie 7 Okładek Komiksów, będą mogli zawalczyć o Cel kolekcji – nagrodą za jego osiągnięcie jest amulet The Walking Dead.

Dodatkowo, oddani fani mogą liczyć na wyjątkowe cacko. Mowa o Lucille – kiju baseballowym okręconym drutem kolczastym, czyli o sławnej broni Negana. Przedmiot zdobędą tylko najbardziej bezlitośni gracze. Żeby dostać Lucille wraz ze schematem, należy zrealizować Cel tygodniowy – zabić łącznie 850 wrogów w czasie trwania wydarzenia. A to jeszcze nie wszystko! Jeżeli wszyscy gracze Dying Light 2 Stay Human będą naprawdę zawzięci i położą trupem w sumie 160 milionów wrogów, wtedy osiągną Cel globalny i wszyscy w nagrodę dostaną Kapelusz Ricka!
Nagroda: kapelusz Ricka

Dla fanów skoordynowanych zestawów mamy bundle The Walking Dead w cenie 7,99 dolarów, który zawiera Strój Ricka Grimesa, a także Paralotnię The Walking Dead. A jeśli masz raczej chrapkę na kultowe uzbrojenie, ten pakiet też cię nie zawiedzie. W oferowanym zestawieniu króluje oczywiście Lucille, ale Katana należąca do Michonne jest nie mniej rozpoznawalna dla fanów komiksów. Dorzućmy Nóż Negana i mamy już cały arsenał zdolny powstrzymać każdego wroga, żywego czy też nieumarłego. Wszystkie trzy przedmioty są dostępne wraz ze schematami.

Walkersi ani zarażeni nie mają wstępu do Azylu Pielgrzymów, ale wy możecie tam zajrzeć po więcej informacji. Nie zapomnijcie też o obejrzeniu zwiastuna!

Wydarzenie The Walking DeadThe Walking Dead Bundle

Inne wiadomości