Super-Crane ratuje święta

Podaruj dzieciom w Harran odrobinę radości! Zbierz jak najwięcej prezentów i dostarcz je do kwatermistrzów. Zagubione podarunki znajdziesz w zrzutach z powietrza, zapasach Raisa i strefach kwarantanny, ale niektóre zostały skradzione przez psotnych sprinterów. Te łobuzy rzucą się do ucieczki, kiedy tylko cię zobaczą.

Z drugiej strony małe gobliny zombie rzucą się na ciebie, kiedy tylko znajdziesz się w ich polu widzenia. Może i wyglądają przeuroczo w tych swoich maleńkich zielonych strojach, ale szybko się przekonasz, że wcale nie są przyjemne! Tak jak w przypadku kradnących sprinterów, częściej znajdziesz je w starym mieście niż w slumsach, ale zamiast prezentów upuszczają świąteczne przysmaki, które na krótki czas zapewnią ci przeróżne premie. Możesz zużyć te przysmaki od razu albo wykorzystać je do zrobienia babcinej polewki, która tymczasowo zwiększy twoją wytrzymałość, pancerz i prędkość. Aby móc ją wykonać, musisz ukończyć swój osobisty kontrakt – w nagrodę otrzymasz schematy babcinej polewki, śnieżki (przedmiot rzucany, który zamraża wrogów w miejscu) oraz strój pomocnika Mikołaja.

Jeżeli społeczność zbierze wystarczająco dużo prezentów przed końcem wydarzenia (5 stycznia), otrzymasz również kwit na schemat broni świątecznego cukierka.

Baw się dobrze podczas przywracania ducha świąt w Harran!

A jeśli uważasz, że jesteś w stanie wprowadzić świąteczny nastrój w Villedor, to Dying Light 2 Stay Human jest w tej chwili przecenione aż do 50%. Oferta ograniczona czasowo!

Dying Light 2 Stay Human - Winter Sale

Inne wiadomości