Rok Smoka

Od teraz aż do 19 lutego każda doba począwszy od godziny 12:00 czasu środkowoeuropejskiego będzie przynosić Villedorowi nowe błogosławieństwa. Loguj się codziennie i na bieżąco obserwuj, jak zmienia się świat! Przygotowaliśmy też wspaniałe nagrody, które możesz zdobyć!

W trakcie naszych obchodów będziesz nagradzany za ratowanie Ocaleńców i espeków znajdujących się w tarapatach w obrębie całego Miasta. Za ratowanie tych obywateli będziesz otrzymywać Czerwone Koperty, które mogą zawierać wszystko, począwszy od waluty Starego Świata, a skończywszy na próbkach mutacji.

Co więcej, za wykonywanie kolejnych celów będziesz nagradzany wspaniałymi, wartościowymi przedmiotami z Pakietu Smoczego Wojownika, dzięki czemu będziesz mógł zdobyć cały pakiet za darmo, zanim jeszcze pojawi się on w Sklepie pod koniec miesiąca! Co musisz zrobić?

Zobaczmy:
3 Czerwone Koperty
Zszokuj przeciwników mocą tej broni lub zadaj im więcej obrażeń rzucając nią w nich.

Paralotnia „Tygrysie skrzydło” + Talizman „Chi-Tu”
Przymocuj to do swojej broni, aby zmniejszyć zużycie wytrzymałości podczas walki

Podczas obchodów Roku Smoka będziesz dodatkowo mieć możliwość otrzymania za darmo Maski Smoka z Błękitną Obwódką poprzez Azyl Pielgrzyma, nie przegap więc tej okazji!

Rok Smoka

Inne wiadomości