Pomysły od społeczności

Nasz zespół zawsze stara się spełniać oczekiwania graczy. Chcemy, by nasza społeczność uczestniczyła w podejmowaniu decyzji i kształtowała przyszłość serii Dying Light.

Dlatego w czerwcu w Azylu Pielgrzymów udostępniliśmy wersję beta sekcji „Pomysły od społeczności”. Od tego czasu otrzymaliśmy tysiące uwag dotyczących nowych funkcji, mechanik, uzbrojenia i innych elementów, które fani chcieliby zobaczyć w Dying Light 2 Stay Human.

Dziś prezentujemy pierwszą partię pomysłów, które poddamy pod głosowanie społeczności – ale to dopiero początek! Zamierzamy regularnie uzupełniać katalog o nowe pozycje. Głosy może oddać każdy, kto ma konto w Azylu Pielgrzymów. Pod koniec miesiąca dziesięć propozycji z największą liczbą głosów zostanie przekazanych deweloperom do oceny. Już nie możemy się doczekać, aż zaczniemy je wprowadzać w życie!

Przesyłajcie pomysły i głosujcie na nie tu: pilgrimoutpost.com/goodies/community-ideas.

Koniecznie rzućcie też okiem na mapy stworzone przez społeczność. Co środę deweloperzy przedstawiają jedną niestandardową mapę stworzoną przez was, by w ten sposób uhonorować ambitnych architektów z grona fanów. Jeśli macie zatem ochotę zagrać w jakąś mapę społeczności, ale nie wiecie w którą, zajrzyjcie do Azylu Pielgrzymów i sprawdźcie, co polecają twórcy gry.

Widzimy, jak bardzo się angażujecie, dlatego postanowiliśmy stworzyć na stronie nową sekcję o nazwie „Społeczność”, która będzie poświęcona wyłącznie wam. Znajdziecie tam wspomniane wyżej pomysły od społeczności i mapy stworzone przez społeczność, a w przyszłości nasz zespół będzie dalej rozwijać ten dział. Wasze zamiłowanie do naszych gier wiele dla nas znaczy!

Jeśli macie więcej wspaniałych pomysłów, wiecie, gdzie się udać. Drzwi Azylu Pielgrzymów są zawsze otwarte.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inne wiadomości