Przedstawiamy pierwszy całkowicie darmowy Rozdział do Dying Light 2 Stay Human

Pora rozszerzyć dynamiczny i pełen akcji świat Dying Light 2 Stay Human. Wraz z patchem 1.4 udostępniamy pierwszy darmowy Rozdział, który wprowadza do gry zupełnie nową zawartość, wydarzenia i systemy. Możecie także skorzystać z długo wyczekiwanego Tryb Fotograficznego. To tylko początek, w przyszłości czeka nas jeszcze więcej zmian oraz ulepszeń dzięki kolejnym Rozdziałom.

Zajrzyjcie na TechlandGG, by poznać wszystkie tajniki rozbudowanego systemu rang rozdziału 1.

Poniżej możecie obejrzeć specjalne wprowadzenie narracyjne do nadchodzącego pierwszego Rozdziału, „In the Footsteps of a Nightrunner”.

NOWY ROZDZIAŁ – In the Footsteps of a Nightrunner

Twoim zadaniem jest pomóc Harperowi, Nocnemu Biegaczowi z dawnych lat, w jego walce ze Specjalnymi Zarażonymi, którzy zagrażają mieszkańcom Miasta, w zamian za dostęp do potężnego, w pełni nowego wyposażenia.

Agent Rozdziału – poznaj Harpera, byłego Nocnego Biegacza, który pełni rolę wprowadzenia do nowej przygody. Znajdziecie go w Kantynie Rybie Oko. Waszym zadaniem będzie wsparcie go w wyeliminowaniu zagrożenia ze strony Specjalnych Zarażonych.

Nowy system rang i zawartość do odblokowania – odkryjcie system, który podnosi poziom zaufania między Wami a Waszym Agentem poprzez wypełnianie jego zadań. Ponadto, z wystarczającą liczbą punktów reputacji, możecie podnosić swoją rangę, aby odblokowywać dostęp do zaawansowanej broni, strojów i przedmiotów.

Codzienne i cotygodniowe zadania specjalne – zmierzcie się z Zarażonymi w serii codziennych i cotygodniowych nocnych zadań, dzięki którym możecie zdobyć punkty reputacji.

Dwie nowe waluty – aby zakupić nowe przedmioty, musicie najpierw zebrać próbki mutacji z ciał Specjalnych Zarażonych oraz nabyć unikalne Tokeny Harpera w miarę zdobywania nowych rang.

Nowi wrogowie – poznajcie śmiertelnie niebezpiecznych i zaciekłych Zmutowanych Zarażonych, takich jak Volatile Tyrant czy Volatile Hive.

Misja w Rozdziale – kupcie specjalny Bilet na Misję w Rozdziale od Agenta Rozdziału i postarajcie się przetrwać bardzo wymagające i mordercze próby czasowe, które sprawdzą Wasze umiejętności skradania się, parkouru czy walki.

Wydarzenia rozdziału – rozpocznijcie serię wydarzeń, w trakcie których wykorzystacie wprowadzoną w rozdziale 1 złożoną mechanikę. Osiągajcie kolejne cele, współpracujcie z graczami z całego świata i zdobywajcie nagrody w grze. Zaglądajcie na TechlandGG, by nie przegapić żadnego wydarzenia i odbierać nagrody.

Nowa opcja: Tryb Fotograficzny – nasza fantastyczna społeczność o to prosiła, więc z przyjemnością spełniliśmy tę prośbę. Tryb Fotograficzny jest już dostępny! Róbcie zdjęcia, aby upamiętnić Wasze przygody w Mieście!

D2K: At The Fish Eye – Tryb Fotograficzny
Ponadto możecie także obejrzeć najnowszy odcinek naszego cyklu „At the Fish Eye”, w którym nasz Lead UX/IU Designer Marcin Surosz opowiada o nadchodzącym Trybie Fotograficznym.

Tutaj znajdziecie pełny opis aktualizacji.

Zaktualizowany 22 czerwca 2022:

Chapter 1

Inne wiadomości