Pierwsza rocznicy wydania Dying Light 2 Stay Human

Bestsellerowa seria Techlandu przekroczyła próg 30 mln sprzedanych kopii, ale to nie jedyny powód, by świętować razem z twórcami. Niedługo będzie miała miejsce pierwsza rocznica wydania Dying Light 2 Stay Human, najlepiej sprzedającej się gry o zombie w 2022 r.

Techland przygotował z tej okazji masę atrakcji i aktualizacji dla społeczności graczy.

“Nasz zespół będzie nadal tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach i będziemy dalej wspierać grę, dodając nową zawartość przez nadchodzące lata” – mówi Adrian Ciszewski, Chief Creative Officer w Techlandzie.

“Wspaniałe wyniki mówią same za siebie i potwierdzają sukces marki Dying Light. Mogliśmy osiągnąć to jedynie dzięki wspaniałej społeczności. Chciałbym skorzystać z tej okazji by podziękować wszystkim jej członkom za okazane wsparcie. Mamy ambitne plany, by nie tylko rozwijać i tworzyć nową zawartość do gry, ale chcemy również trafić do innych mediów i obszarów rozrywki” – skomentował Oleg Klapovskiy, Chief Publishing Officer we wrocławskim studio.

Dying Light 2 Stay Human w promocyjnej cenie
Wisienką na torcie z okazji rocznicy gry jest specjalna cena przygotowana dla wszystkich graczy. Mogą oni skorzystać z 50% zniżki na zakup Dying Light 2 Stay Human

Nostalgiczne upominki
Posiadacze zarówno Dying Light, jak i Dying Light 2 mogą skorzystać ze specjalnych upominków, w tym Crane Bundle oraz wielu innych niespodzianek na Techlandgg.com/first-anniversary

Zestawy dla wszystkich
W trakcie tygodniowych obchodów gracze będą otrzymywać dodatkowe prezenty za ukończone wyzwania społeczności podczas wydarzeń Bloody Anniversary (od 31 stycznia do 9 lutego) oraz Dropkick Weekend (od 9 lutego do 13 lutego). Ci, którzy wezmą udział i ukończą pierwsze wydarzenie, otrzymają za darmo przedmioty z Rais Bundle (dostępne poza wyzwaniami za 2,99 USD). Nagrodą za uczestnictwo i zakończenie wydarzenia weekendowego jest darmowy Bracken Bundle (warty 2,99 USD).

Ale to nie koniec! Gracze, którzy będą oglądać stream rocznicowy lub jedną z transmisji partnerskich do 7 lutego, otrzymają jeszcze więcej nostalgicznych upominków Twitch Drops.

Przyszłość, która nadchodzi
Techland nie zwalnia tempa na początku roku i wraz z pierwszą rocznicą wydania Dying Light 2, gra otrzyma aktualizację, o którą prosiło społeczność. Patch Community Update #2* będzie zawierać Cross-Gen oraz Poziomy Legend. Oprócz tych usprawnień, wielu fanów jest zainteresowanych rozwojem gry w nadchodzącym roku. Deweloperzy przedstawili nowe plany wsparcia oraz będą kształtować i urzeczywistniać swoje założenia na 2023 rok, w ramach deklaracji 5-letniego wsparcia gry. 

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?
Pierwsze zapowiedzi dotyczące przyszłości rozwoju Dying Light 2 będzie można zobaczyć na pierwszym w tym roku oficjalnym streamie gry, który odbędzie się 31 stycznia o godz. 20.00 na twitch.tv/techland

*pełna lista zmian jest dostępna tutaj.

Outfit CollectionFirst Anniversary Subpage

Inne wiadomości