Nowy zwiastun Cinematic i bonus w przedsprzedaży

“Z ekscytacją zapraszamy na dramatyczną wyprawę do samego serca Miasta w nowym zwiastunie CGI Dying Light 2 Stay Human zaprezentowanym podczas wydarzenia The Game Awards. Oferuje on wgląd w trudną rzeczywistość świata gry i codzienne życie jego mieszkańców – ich walkę z zarażonymi, skomplikowane relacje międzyludzkie i ciężkie decyzje, jakie są zmuszeni podejmować, aby przetrwać. Kiedy jednak będziesz mieć okazję zagrać 4 lutego, przekonasz się, że niektóre z tych wyborów musisz podjąć osobiście, co daje ci wpływ na przyszłość ludzi i świata. Pamiętaj więc, że nawet kiedy zaczyna brakować nadziei, ostatecznie to ty zadecydujesz, co się wydarzy – ostatnie światło nie zgaśnie, dopóki tu jesteś.

Żeby pomóc ci przetrwać w tym okrutnym i bezlitosnym świecie, przygotowaliśmy wyjątkowy bonus dostępny w przedsprzedaży: pakiet skórek Reach for the Sky, z którym nie zapomnisz, by zawsze mierzyć wysoko. Został on zaprojektowany we współpracy ze wspaniałą hollywoodzką aktorką Rosario Dawson, którą spotkasz w Dying Light 2 Stay Human w roli Lawan. Pakiet zawiera skórki zabójczej kuszy Lawan, stroju, plecaka oraz paralotni. Skórki plecaka i kuszy może też wykorzystać Aiden, co umożliwia noszenie dopasowanych zestawów. Twoje zamówienie jest już złożone? Bez obaw! Nowy bonus znajdzie się we wszystkich zamówieniach przedpremierowych, w tym już złożonych; tak, w każdym znajdzie się także pakiet skórek Reload.

 

Pamiętaj o zamówieniu swojej kopii Dying Light 2 Stay Human już teraz, by wkroczyć do Miasta z oboma wyjątkowymi, przedpremierowymi pakietami skórek

Inne wiadomości