„Krwawa jatka” jest już dostępna!

Wszystkie chwyty dozwolone! Aktualizacja „Krwawa jatka” sprawia, że Dying Light 2 Stay Human stało się jeszcze brutalniejsze.

Aktualizacja Dying Light 2 Stay Human – „Krwawa jatka” jest już dostępna, a wraz z nią do gry zawitają ulepszenia systemu walki i fizyki. Techland zapewnia fanom jeszcze więcej opcji efektownego wykańczania wrogów, dzięki czemu potyczki zyskały na brutalności. Szlachtowanie, rozczłonkowywanie, miażdżenie i łamanie gnatów jest bardziej widowiskowe za sprawą zupełnie nowych wizualizacji i efektów VFX. Świat Dying Light 2 Stay Human właśnie stał się jeszcze bardziej bezwzględny!

To jednak nie koniec dobrych informacji, firma Techland cały czas wspiera grę w ramach swojego pięcioletniego zobowiązania. Najnowsza aktualizacja wprowadza wiele funkcji oraz usprawnień sugerowanych i wyczekiwanych przez społeczność. Oto najważniejsze z nich:

Udaj się do azylu, Pielgrzymie!
Posterunek Pielgrzyma to zupełnie nowa miejscówka, w której gracze mogą otrzymać nagrody, śledzić wydarzenia społecznościowe i zdobyć specjalne żetony Pielgrzyma. Mogą one zostać wykorzystane na zakup unikalnych broni, strojów i amuletów. Kolejne nagrody będą przedstawiane graczom co tydzień – pilgrimoutpost.com

Zachowaj swój styl i statystyki dzięki Gear Transmog – jak rąbać to z klasą – koniec kompromisów!
Od teraz gracze bez problemu mogą zachować niepowtarzalny wygląd i styl, nie tracąc najkorzystniejszych statystyk sprzętu.

Tworzenie i ulepszanie nowych śmiercionośnych broni – aktualny system tworzenia broni daje jeszcze lepszą kontrolę nad wyposażeniem. Nowe schematy zdobywa się podczas eksploracji miasta lub otrzymuje w ramach nagrody. Po odwiedzeniu Mistrzów Rzemiosła, każdy schemat można ulepszyć, zwiększając tym samym statystyki broni wraz każdym kolejnym poziomem.

Przetrwaj przerażające wydarzenie “Viral Rush – weź udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, które potrwa od 20 kwietnia do 4 maja. Ukończ cele personalne oraz globalne, by odblokować specjalny pakiet Rahima zawierający dwie unikalne skórki oraz broń. W trakcie eventu na ulicach będą pojawiać się coraz groźniejsi i bardziej wymagający przeciwnicy, a gracze będą musieli zrobić wszystko co w ich mocy, by przeżyć.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do streamu na żywo, który wystartuje 20 kwietnia o godzinie 20:00 na oficjalnym kanale Twitch firmy Techland. Prezentację swoją obecnością uświetnią autorzy Dying Light 2 Stay Human – Krwawa jatka.

Aktualizacja „Krwawa jatka” jest już dostępna!Pilgrim Outpost

Inne wiadomości