DLC rozszerza się o magię!

DLC Hellraid poszerza się dzisiaj o nową, darmową zawartość z nową mapą i wymagającymi zadaniami, dzięki którym odblokujecie zupełnie nową umiejętność magii. Od dzisiaj gracze będą mogli pobrać tę aktualizację na wszystkich platformach.

Gracze wkroczą do nowej sekcji mapy nazwanej “The Mysterious Portal”, aby podjąć wyzwanie trudnej misji, oferującej nagrody w postaci nowej broni i umiejętności: magii. Aby otrzymać tę magiczną nagrodę, gracze muszą ukończyć zadanie w jednym podejściu, ponieważ zadanie zostanie zresetowane gdy podejście zakończy się porażką. Po ukończeniu zadania gracze otrzymają Fire Wand, magiczną broń, która strzela kulami ognia i podpala wrogów, a także odblokują umiejętność Wand Mastery.

Pojawią się również trzy nowe mikstury, które pomogą graczom w ich wyprawie: Mikstura Wytrzymałości, Mikstura Mocy i Mikstura Szybkości, które odpowiednio zmniejszą obrażenia zadawane przez wrogów, zwiększą obrażenia w walce wręcz o 100% i podwoją prędkość ruchu.

Co więcej, aktualizacja DLC doda nową lokację, Zbrojownię, która będzie dostępna tylko dla graczy, którzy ukończyli poboczne zadanie “Uwięzienie”. Ten obszar będzie używany do wyświetlania broni Crane’a, które gracze mogą odblokować w miarę postępów w szeregach Hellraid.

Inne wiadomości