Dying Light – wydarzenie Tolgi i Fatina

Bliźniacy mają dla ciebie zadanie specjalne. Upoluj siedem rodzajów zombie, aby zdobyć najnowszy wynalazek braci.

Przypadkiem trafiła ci się nie lada okazja. Ekscentryczni wynalazcy, bliźniacy Tolga i Fatin, postanowili stworzyć coś naprawdę wystrzałowego. Bez względu na to, czy wolisz zabawę w kasynie, czy strzelaniny na ulicach, Pocket 7’s pozwoli ci wyjść zwycięsko z każdej sytuacji. Czy ośmielisz się rzucić kością, żeby się przekonać, jaki wylosujesz efekt?

Aby zdobyć tę misternie wykonaną broń, musisz znaleźć i zabić przeciwników siedmiu rodzajów: zbója, mutanta, wirale, gryzonie, ropuchy, gazowników i przemieńca. Poszczęściło ci się! Przygotowaliśmy też kilka atrakcji. Do gry wracają niska grawitacja oraz Super-Crane, dzięki którym rozwiniesz skrzydła kreatywności i rozprawisz się ze wszystkimi potworami. To jednak nie koniec twojej dobrej passy – w każdej bezpiecznej strefie amunicja będzie uzupełniana automatycznie. W końcu nie chcielibyśmy, żeby ci się skończyła, prawda? Kiedy już wykonasz zadanie i zgarniesz Pocket 7’s, z każdym przeładowaniem będziesz wykonywać rzut na jeden z siedmiu różnych efektów: pociski elektryczne, zatrute, zamrażające, wybuchowe, pola stazy, granaty Super Zombie lub granaty baletowe.
Jedno zawsze jednak będzie pewne – twoje lądowanie na ziemi.

Nagrody:
Cel lokalny: Zabij przeciwników 7 rodzajów (1 zbója, 1 mutanta, 15 wirali, 20 gryzoni, 3 ropuchy, 5 gazowników, 1 przemieńca).
Nagroda: Broń Pocket 7’s (plan) 

Cel globalny: Zabij 10 milionów przeciwników.
Nagroda: 3 ulepszenia Król

Inne wiadomości