Dying Light – pakiet Dieselpunk

Jeśli chodzi o wyposażenie wojskowe, sprzęt Volkana nie ma sobie równych. Sprawdzi się zawsze, gdy będziesz potrzebować dobrej jakości rynsztunku do walki z zombie na ulicach Harranu. Jednak historia firmy zaczęła się na długo przed rozprzestrzenieniem się epidemii na cały świat. W początkach XX wieku spółka Volkan Machines też nie zasypiała gruszek w popiele, produkując różnorodną broń dla najlepszych żołnierzy. Wiele lat później unikatowa konstrukcja tego uzbrojenia i jego sprawność przysłużą się także twojej sprawie.

Ze wszystkich znalezionych reliktów ten jest jedyny w swoim rodzaju. Oto Szatkownica, twoja nowa piła łańcuchowa! Tnie pancerz niczym gorący nóż masło, a jej śmiercionośność nie zmalała nawet o milimetr od czasu opuszczenia fabryki. Szatkownica powoduje też efekt krwawienia i ma zwiększoną szansę na zadanie obrażeń krytycznych. Dzięki temu możesz zaprezentować swoim wrogom naprawdę krwawe widowisko. Natomiast jeśli wolisz spokojniejsze warunki pracy, rzuć okiem na Siekankę. Jest nieco subtelniejsza i łączy finezję ostrza z zabójczością piły. Oraz umiarkowanym efektem krwawienia.

Czasem jednak wolisz zachować czyste (albo czystsze) ręce, a wtedy przydaje się Smarownica. Zaopatrz się w ten klasyczny pistolet maszynowy, aby przydać swoim działaniom akcent retro, i smaruj zombiaki aż miło. Do tego wszystkiego przyda się odpowiedni strój i bryka, którą będzie można się wozić po okolicy z tymi wszystkimi gratami, prawda? Załóż więc punkowy beret dopasowany do twojego arsenału i wskakuj do nowego łazika – steranego roadstera! (Psst! Dzięki jego unikatowym ekonomicznym parametrom zaoszczędzisz na paliwie!)

Zawartość pakietu:
Piła łańcuchowa – Szatkownica (efekt krwawienia, niszczy pancerz wroga, duża szansa na obrażenia krytyczne)
Pistolet maszynowy – Smarownica
Piła – Siekanka (średni efekt krwawienia)
Nowy strój – punkowy beret
Nowa skórka dla łazika – sterany roadster (50% redukcja zużycia paliwa)

Inne wiadomości