Dying Light DOSTĘPNE JUŻ TERAZ na Nintendo Switch

Z przyjemnością informujemy, że Edycja Platynowa Dying Light jest już dostępna dla użytkowników Nintendo Switch™. Przemierzaj Harran z niespotykaną dotąd swobodą i poczuj jego niepowtarzalny klimat w tej przepełnionej zawartością edycji gry survivalowej o zombie.

Obejrzyj premierowy zwiastun Edycji Platynowej Dying Light:

Gra jest już dostępna w wersji na Nintendo Switch™, która posiada szereg zupełnie nowych funkcji opracowanych z myślą specjalnie o tej platformie, takich jak HD rumble, ekran dotykowy, celowanie żyroskopowe, lokalny i sieciowy tryb współpracy oraz sterowanie ruchowe. Edycja Platynowa Dying Light zapewnia ponad 100 godzin rozgrywki w trybie dla jednego gracza, a także niezapomniane wrażenia z gry i przemierzania świata ze znajomymi. Połącz siły z innymi graczami i zwiększ swoje szanse na przetrwanie w ekscytującym trybie współpracy.

Grę można kupić na https://switch.dyinglightgame.com/pre-order/

Dostępność gry zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i w wersji cyfrowej może się różnić w zależności od kraju. Odwiedź naszą STRONĘ, aby dowiedzieć się, czy Edycja Platynowa Dying Light na Nintendo Switch™ jest dostępna w Twoim regionie i – gdziekolwiek jesteś – przygotuj się na najlepszą grę o zombie z otwartym światem.

Inne wiadomości