Dying Light: Definitive Edition wychodzi 9 czerwca

Dying Light to fantastyczna podróż. Jesteśmy niezwykle wdzięczni całej naszej społeczności za wsparcie, jakie okazują tej grze już od 7 lat. Mamy jednak świadomość, że sama liczba wydanych aktualizacji i dodatków do naszej gry może okazać się zbyt przytłaczająca dla nowych i powracających graczy. Nie chcemy, aby cokolwiek stanęło Wam na przeszkodzie w poznaniu wszystkiego, co Dying Light ma do zaoferowania. Dlatego z dumą prezentujemy Dying Light: Definitive Edition! Ta prawdziwie ostateczna edycja będzie miała swoją premierę już 9 czerwca! Ponadto będzie dostępna z ogromną zniżką aż do -70%!*

*(termin rozpoczęcia promocji, czas jej trwania i cena mogą się różnić w zależności od regionu i wybranej platformy).

Pojawi się w wersji cyfrowej na wszystkich platformach. Wersja Nintendo Switch ukaże się w późniejszym terminie i będzie dostępna w wersji cyfrowej oraz pudełkowej.

Definitive Edition zawiera podstawową wersję gry i wszystkie 26 dodatków DLC (w tym pakiety skórek i rozszerzenia). To najlepszy sposób, aby zobaczyć całą dostępną treść i na własnej skórze poczuć pasję, jaką włożyliśmy w tę grę przez 7 długich lat.

Jednak to nie wszystko! Naszą największą dumą jest wspaniała społeczność, która od samego początku towarzyszyła nam w przygodzie w mieście Harran, motywując nas do sięgania coraz wyżej i dalej. Aby odpowiednio podziękować za te wszystkie wspólnie spędzone lata spędzone z Dying Light, pragniemy oddać w ręce wszystkich bezpłatny dodatek DLC – Harran Tactical Unit Bundle. Trzeba się jednak pospieszyć, gdyż czas trwania tej oferty jest ograniczony! Obowiązuje ona tylko przez 2 tygodnie od premiery Definitive Edition!**

**(oferta będzie dostępna w sklepach: Steam, EGS, PS, Xbox i GOG).

Jeżeli posiadacie już Platinum Edition, nie martwcie się – otrzymacie bezpłatną aktualizację do Definitive Edition! Będziecie mogli skorzystać z 5 nowych dodatków bez żadnych kolejnych kosztów!

To jeszcze nie wszystko – już 9 czerwca o godzinie 19:00 rozpocznie się wydarzenie z podwójnymi PD. Premia dotyczy wszystkich drzewek umiejętności, w tym drzewka legendy. To wspaniała okazja na wzmocnienie swojej postaci niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie kampanię, jesteście w jej trakcie, czy już dawno macie ją za sobą. Wydarzenie zakończy się 16 czerwca o godzinie 15:00.

BUY NOW

Inne wiadomości