Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties – zapowiedź fabularnego DLC

AKTUALIZACJA 21.9.2022
Podjęliśmy decyzję o przesunięciu wydania DLC Bloody Ties na 10 listopada, żeby wprowadzić niezbędne poprawki i udoskonalenia.
Chcesz poznać więcej szczegółów? Spotkaj się z naszymi deweloperami na Discordzie w najbliższy piątek 23 września o godz. 18:00
discord.gg/dyinglight

Podczas Opening Night Live na tegorocznym Gamescomie przedstawiono zwiastun Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties.

o pierwsze fabularne DLC, które zawita do Miasta. Groźni wojownicy będą mogli siać spustoszenie w nowej lokacji – Carnage Hall otwiera dla nich swoje drzwi. Przed wejściem na arenę zapraszamy całą naszą społeczność do pobrania aktualizacji Community Update, dostępnej już dzisiaj na PC, a niebawem także i na konsolach.

W Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties gracze wyruszą na nową przygodę, która zabierze ich do jądra śmierci, bogactwa i ostatecznego splendoru w nowej lokacji – Carnage Hall. Ten stary gmach opery jest pełen wyzwań, zadań, zaskakujących nowych typów broni, interakcji z postaciami oraz tajemnic do odkrycia.

Osoby, które zamówią dodatek w przedsprzedaży, otrzymają Aristocrat Pack – pakiet zawierający ekskluzywną broń oraz strój!

W oczekiwaniu na ekstrawagancką zawartość nowego DLC, zapraszamy naszą społeczność do ponownej wizyty w ostatnim bastionie ludzkości w Dying Light 2 Stay Human i pobrania aktualizacji Community Update, dostępnej już teraz. Ten nowy typ uaktualnienia powstał na podstawie sugestii oraz reakcji samych graczy i zawiera elementy, których nie mogli się oni doczekać.

DLC Dying Light 2 Stay Human: Bloody TiesPre-order Bloody Ties

Inne wiadomości