Dying 2 Know More – Poznajcie Lawan

Poznaj bliżej świat gry Dying Light 2 Stay Human dzięki najnowszemu odcinkowi Dying 2 Know More, w którym Tymon Smektała, Lead Game Designer w Techlandzie, opowie o jednej z kluczowych bohaterek – Lawan. Widzowie z materiału wideo dowiedzą się m.in. co łączy tę postać z wcielającą się w nią aktorką Rosario Dawson. Co więcej, sama aktorka opowie o swojej pracy nad Dying Light 2 Stay Human i procesie stawania się Lawan.

Czwarty odcinek serii Dying 2 Know, który miał premierę pod koniec września, przedstawił Lawan, jedną z kluczowych postaci w grze. Techland ujawnił też, że wcieli się w nią Rosario Dawson, aktorka znana m.in. z The Mandalorian czy Sin City. Widzowie usłyszeli o jej roli w fabule Dying Light 2 Stay Human, o jej relacjach z Aidenem oraz o motywach stojącymi za jej działaniami. Techland zapowiedział także, że ta silna i niezależna postać będzie miała znaczący wpływ na Aidena, w tym na podejmowane przez niego decyzje, a co za tym idzie, także na wydarzenia rozgrywające się w The City. W dzisiejszym odcinku Dying 2 Know More Tymon Smektała opowie czym kierował się Techland wybierając Rosario Dawson i jak prezentuje się w roli jednej z kluczowych postaci w grze.

Dying 2 Know More pokaże również podobieństwa, które łączą Rosario Dawson z Lawan. Jej emocje, a także cechy charakteru, które aktorka chciała przekazać granej przez siebie postaci, tworząc pełnoprawną obywatelkę postapokaliptycznego świata pełnego niebezpieczeństw. Wszystkie te informacje zostaną przedstawione przez samą Rosario Dawson!

Inne wiadomości