Drugi Rozdział Dying Light 2 Stay Human już za kilka tygodni!

Drugi Rozdział, zatytułowany “A Huntress and a Hag”, pojawi się w Dying Light 2 Stay Human w ciągu kilku tygodni, wraz z patchem 1.5. Jak zapowiadano wcześniej, Rozdziały to kluczowa część wsparcia gry po premierze. Dodatkowo najnowszy odcinek cyklu filmów, “At The Fish Eye”, lepiej wyjaśni szczegóły dotyczące nowej, nadchodzącej zawartości.

Nowa Agentka Rozdziału – Shen Xiu
Poznajcie Shen Xiu, znaną także jako Huntress. Kim jest nowa Agentka Rozdziału? Skąd pochodzi i dlaczego przybyła do Miasta? Dzisiaj muszą jedynie wystarczyć informacje o tym, że jest skuteczną tropicielką i ekspertką od łucznictwa, która ma dla ciebie specjalne zadanie. Czy to ty będziesz polować, czy zostaniesz myśliwską zdobyczą? Już niedługo przedstawimy więcej informacji na temat misji, zadań specjalnych, wrogów i broni, które pojawią się w drugim Rozdziale.

Najnowszy odcinek “At the Fish Eye”
Zobacz najnowszy odcinek serii “At the Fish Eye”, w którym nasza Senior Brand Managerka, Anna Kubica, oraz Game Designer odpowiedzialny za wizję rozszerzenia gry o Rozdziały, Karol Langier, opowiedzą o idei stojącej za dodatkową zawartością do Dying Light 2 Stay Human. Kto wie… może nawet uchylą rąbka tajemnicy na temat drugiego Rozdziału.

Odwiedź kanał Dying Light na Youtubie by dowiedzieć się więcej o Rozdziałach.

Inne wiadomości