Do Dying Light 2 Stay Human nadchodzi zima

Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku, dzień zwykły dzień, który liczy się od zmroku – zimowe polowanie rozpocznie się 22 grudnia i potrwa do 5 stycznia

W najnowszym wydarzeniu w Dying Light 2 Stay Human, okropne nicponie ukradły cukierki w Mieście, ale za takie zachowanie czeka ich mutacja wyglądu. Czas wyciągnąć rózgę i przywrócić świąteczną nadzieję, wykonując codzienne i cotygodniowe zadania!

Chłodne spotkania
Naughty Bolter, Naughty Helper oraz Uncle Snow – to nowe rodzaje przeciwników, w które zamienili się zimnokrwiści zarażeni tej zimy. Twoim zadaniem wygnać tych piekielnych wrogów, którzy psują świąteczną zabawę.

Baka Pechowiec powraca
Duch świąt udzielił się również naczelnemu łasuchowi Miasta. Baka będzie czekał na Bazarze – odwiedź go by zobaczyć jakie zimowe niespodzianki przygotował dla Ciebie tym razem.

Nutcracker Bundle za darmo
Radosne czapki, świąteczne maski, ozdobione jak choinki bronie i inne prezenty – zbierz najbardziej pożądane przedmioty sezonu.

I najważniejsze – odblokuj zestaw Nutcrackera darmo poprzez udział w wydarzeniu Winter Tales.

Skórka Nutcracker – musisz osiągnąć odpowiedni poziom u kupca i przynieść kilka podarunków do Baki.
Zbierz 20 ukradzionych prezentów by otrzymać paralotnię Nutcracker
Nie musisz sam stawiać czoła świątecznej gorączce! Wraz z innymi Pielgrzymami otrzymasz broń Bauble Mace jeśli razem uzbieracie 6 mln prezentów.

Nagrody pojawią się w skrzyni w grze po osiągnięciu celu. Wejdź na Techlandgg.com i zaloguj się na swoje konto by je otrzymać. Dostępność darmowego zestawu jest ograniczona czasowo. Jeśli ominie cię ta świąteczna impreza, pakiet będzie można kupić w cyfrowej dystrybucji na każdej platformie.

Winter Tales Event

Inne wiadomości