DLC Bloody Ties do Dying Light 2 Stay Human jest już dostępne!

Carnage Hall wita w swoich progach wszystkich nieustraszonych gladiatorów. Arena jest dostępna dla graczy na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S!

Zapraszamy wszystkich do świętowania premiery pierwszego fabularnego DLC do gry Dying Light 2 Stay Human. Tym razem gracze trafią do Carnage Hall – starego budynku opery przekształconego w arenę. Przeciwnicy, na których trafią, stanowią nie lada wyzwanie, odpowiednie dla najbardziej doświadczonych Pielgrzymów. Jednak rozszerzenie Bloody Ties nie skupia się tylko na krwawej jatce. To również wielowarstwowa historia o władzy i zemście.

Spektakl musi trwać!
Carnage Hall to miejsce, w którym dochodzi do każdego rodzaju konfliktów. W jednej chwili z drobnego pojedynku można przenieść się do Spektaklu. Na czym ono polega? Spektakl, to największe pokazy walk, jakie można sobie wyobrazić. Na arenie graczom przyjdzie zmierzyć się nie tylko z Zarażonymi i pozostałymi wojownikami, ale również będą musieli wykonywać dodatkowe zadania. Spektakl w Carnage Hall jest jak bardzo krwawa sztuka teatralna – dlatego gracze będą musieli porwać tłum i odpowiednio przedstawić historię wydarzenia. Niektóre z fabuł na arenie przeniosą zawodników do czasów kryzysu w mieście Harran.

Aktorzy destrukcji
W trakcie podróży, gracze trafią na szeroki wachlarz nowych postaci – każdą z nich napędza i motywuje ich bogata osobowość oraz skomplikowane relacje. Wśród nich znajdą się między innymi: Astrid (showrunnerka Carnage Hall), Ciro (młody, ambitny zawodnik) oraz Skullface (brutalny czempion areny).

Wielkie łupy
W miejscu takim jak Carnage Hall, efekciarski arsenał i wyposażenie nie są jedynie sposobem na przetrwanie. To również sposób na podkreślenie swojej pozycji w grupie; gracze będą potrzebowali konkretnego ekwipunku, żeby zaimponować widowni, dlatego warto uzbroić się w niesamowitą Carnage Manica – wyjątkową tarczę, zdolną przyjąć nawet najcięższe ciosy.

Zażarci wrogowie
Graczom przyjdzie zmierzyć się z wieloma nowymi przeciwnikami. Dziki Gorilla Demolisher, niebezpieczny Cataclysm czy Grenadier rzucający koktajlami Mołotowa. Oni wszyscy, wraz z całą hordą Zarażonych oraz innych wojowników, będą stać na drodze graczy do zwycięstwa.

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties DLCDying Light 2 Stay Human: Bloody Ties Release Trailer

Inne wiadomości