Darmowe bilety do Harran

Postapokaliptyczny świat Dying Light otwiera swoje bramy na nowych przybyszów. Żeby przetrwać, nieodzowne będzie wykorzystanie sprytu oraz zdolności przetrwania.
Dying Light Enhanced Edition będzie dostępne za darmo w Epic Games Store od 6 do 13 kwietnia 2023 roku. Zapiszcie to wydarzenie w Waszych kalendarzach i przygotujcie się na podróż w otwartym świecie pełnym zombie.

W Dying Light gracze będą musieli sięgnąć po wszelkie możliwe środki, aby przeżyć kolejny dzień w Harran, mieście opanowanym przez nieumarłych. Od użycia szerokiego arsenału broni, po szlifowanie parkourowych umiejętności – w tym świecie każdy element wyposażenia można wykorzystać przeciwko zarażonym, w obronie własnej lub pomagając pozostałym ocalałym.

Dying Light to gra dedykowana osobom ceniącym sobie dreszczyk emocji towarzyszący im podczas ucieczki przed hordą oraz zastrzyk adrenaliny w trakcie walk. Osoby uwielbiające osłonę mroku również znajdą coś dla siebie – szczególnie, że pory dnia i nocy serwują inne, zupełnie różne doświadczenia.

Niezależnie od tego czy jesteście weteranami walki z zombie, czy zupełnymi świeżakami – zapraszamy do Harran, tu znajdzie się miejsce dla każdego!

Co więcej, wszyscy gracze, którzy odbiorą grę Dying Light na Epic Games Store, otrzymają pakiet powitalny, który zawiera:
● broń Last Hope
● młot Alternator
● schemat łuku Deadeye’a
● skórkę ze szczurzym przebraniem
● zestaw ratunkowy

Połączcie swoje konto Epic z platformą TechlandGG – odbierzcie swoje nagrody pod tym adresem już 6 kwietnia.

Nie przegapcie szansy na pobranie gry Dying Light całkowicie za darmo z Epic Games Store!

Darmowe bilety do Harran

Inne wiadomości