Cosplay Skullface i Astrid

Akcja Dying Light 2 Stay Human rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie pełnym wyróżniających się postaci.
Można w nim znaleźć zarażonych, szalonych lekarzy, nieuchwytnych ocaleńców, autorytatywnych stróżów prawa, złowrogich renegatów i odważnych pielgrzymów. Po wydaniu najnowszego rozszerzenia fabularnego, Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties, gracze odwiedzili nową lokalizację i poznali w niej kolejnych wyjątkowych bohaterów.
Carnage Hall to miejsce, w którym wojownicy szukają splendoru, sławy i fortuny, ale często znajdują też śmierć, barbarzyństwo i rozlew krwi. Ten poradnik pokaże wam, jak wcielić się w dwie ulubione postaci fanów, które można spotkać na tej arenie.

SKULLFACE

Skullface to niepokonany mistrz, znany z brutalności i żądzy zemsty. To też antagonista pierwszego rozszerzenia fabularnego. Cechuje go unikalny wygląd, który łączy w sobie klasyczny styl zapaśnika z aurą rzymskiego gladiatora.

 

Zacznijmy od (1) głowy. Postać ma na sobie rozpoznawalną czaszkę przemieńca, której używa jako maski. U góry połączono ją z czymś, co przypomina koronę z zardzewiałego metalu, a z tyłu ze skórzanymi paskami. Pod nią Skullface nosi szaro-niebieską opaskę.

 

Na (2) klatce piersiowej ma złoty ochraniacz z kolcami, czerwoną koszulkę, pas mistrza Carnage Hall i kawałek czerwonej tkaniny z taszkami.

 

Przejdźmy do (3) rąk. Ma złote łańcuchy, czarne rękawice, bandaże, a w lewej ręce trzyma Manicę Rzezi na lewej ręce. 

 

Jeśli chodzi o (4) nogi, ta część cosplayu nie jest wymagająca. Wystarczą spodnie z usztywnianej skóry i sznurowane buty do połowy łydki.

 

ASTRID

Nie sprzeciwiaj się szefowej Carnage Hall. Ona tu rządzi, więc nierozsądnie byłoby wchodzić jej w drogę. Pamiętaj jednak, by biła od ciebie pewność siebie, gdy składasz jej hołd.

 

Na (1) głowę składają proste elementy, które jednak mogą sprawić małe trudności. Astrid ma fryzurę w stylu afro splecioną w ciasne warkocze po lewej stronie głowy. Prawy kolczyk to typowy złoty, zaokrąglony prostokąt, lewy zaś to złamany klucz.

 

Przy (2) klatce piersiowej zaczynają się schody. Mamy skórzaną kurtkę w lamparcie cętki, pas i czarną podkoszulkę. Ale jej ubranie nie byłoby kompletne bez konkretnych akcesoriów, które podkreślają jej buntowniczą naturę, jak poluzowana biała chusta, srebrne ćwieki, zawleczki, piercing, metalowe szwy i łańcuszek.

 

Jeśli chodzi o (3) nogi, Astrid ma znoszone, sznurowane skórzane spodnie, czarne skórzane buty z czerwonymi sznurowadłami i zapinanym paskiem na prawej nodze. Ostatnia sprawa – (4) ręce. Na lewym ręku nosi naramiennik ze sprzączkami, a na prawym – sportową rękawicę bez palców i rękaw wspomnianej już skórzanej kurtki (2).

 

I tak właśnie wygląda przepis na cosplay dwóch najpopularniejszych postaci z Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties. Nie zmarnujcie tej wiedzy, podzielcie się swoim cosplayem ze światem i oznaczcie nas na Instagramie (@dyinglightgame) lub w innych mediach społecznościowych.

Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties DLC

Inne wiadomości