CO SIĘ WYDARZYŁO W 5. ODCINKU DYING 2 KNOW

Możecie już obejrzeć piąty odcinek Dying 2 Know – internetowej serii, której zadaniem jest przybliżenie graczom świata Dying Light 2 Stay Human.

 

W najnowszym odcinku pokazaliśmy 15-minutowe nagranie z rozgrywki, które odsłania przed wami kolejne szczegóły dotyczące świata gry. Dowiecie się więcej na temat postaci, systemu podziału miasta, mechaniki walki i parkouru oraz trudnych wyborów, z którymi przyjdzie się wam zmierzyć już 4 lutego.

 

Film przedstawia scenę, w której Aiden po przybyciu do Central Loop udaje się do kantyny Rybie Oko. Ma nadzieję dowiedzieć się tam czegoś o swojej zaginionej siostrze. Najpierw musi jednak przywrócić dopływ prądu do miasta, uruchamiając podstację elektryczną. Pomaga mu w tym nowo poznana sojuszniczka, Lawan, w rolę której wciela się hollywoodzka aktorka, Rosario Dawson.

 

W trakcie odcinka podzieliliśmy się również nowymi informacjami na temat konkursu dla fanów. Termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony, a ponadto dodaliśmy nowe wytyczne, które pomogą cosplayerom lepiej odwzorować wygląd bohaterów Dying Light 2. Przesyłajcie nam swoje opowiadania, prace graficzne i cosplaye – czekamy na nie pod tym adresem. Możecie zdobyć wspaniałe nagrody!

 

Mamy też dla was świeże wieści dotyczące centrum społecznościowego TechlandGG! Pojawiły się w nim nowe, specjalne osiągnięcia, które można aktywować na stronie, a następnie zdobyć w grze, by zgarnąć punkty doświadczenia i poziomy w naszym programie. Osiągając kolejne poziomy, odblokujecie nagrody do odebrania w Dying Light, a wkrótce również… broń w Dying Light 2 Stay Human. W praktyce oznacza to, że już w dniu premiery będziecie mogli wkroczyć do miasta z uzbrojeniem, które zapewni wam przewagę.

 

Rozmawialiśmy też na temat prezentacji, które odbyły się w ostatnim czasie na całym świecie (w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Rosji i Japonii). Dziennikarze oraz influencerzy mieli okazję przez kilka godzin grać w najnowszą wersję Dying Light 2 na PC i PS4. Ich wrażenia okazały się bardzo pozytywne, a przy tym pomogły nam podczas wprowadzania do gry ostatnich szlifów.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, obejrzyjcie najnowszy odcinek Dying 2 Know. Pamiętajcie też, by zamówić grę w przedsprzedaży i już 4 lutego 2022 roku rozpocząć zwiedzanie jej ogromnego otwartego świata.

Inne wiadomości