Aktualizacja dotycząca Dying Light 2 Stay Human DLC2

Z przykrością musimy ogłosić naszą decyzję o przesunięciu premiery Dying Light 2 Stay Human DLC2 na przyszły rok. Decyzja o poświęceniu większej ilości czasu na rozwój dotyczy naszego zaangażowania w zapewnienie możliwie najlepszego rozszerzenia historii, z nową mapą i systemami.

Jak zapewne domyślacie się z bieżących aktualizacji, wciąż pracujemy nad wzbogacaniem i ulepszaniem Dying Light 2. Naszym głównym celem jest zapewnienie, aby gra spełniała, a nawet przewyższała oczekiwania – wasze i nasze. Mamy jeszcze kilka rzeczy do dodania do gry, aby osiągnąć ten cel przed wydaniem DLC2.

Śledźcie nasze dalsze kroki w przeciągu najbliższych kilku miesięcy, zaczynając od naszej transmisji na żywo 29 czerwca, kiedy to rzucimy więcej światła na nadchodzące wydarzenia i zmieniające rozgrywkę aktualizacje.

Aby uzyskać więcej odpowiedzi, dołącz do naszej społeczności na Discordzie i uczestnicz w AMA z Tymonem Smektałą – Dyrektorem Franczyzy 16 czerwca o godzinie 16:00 CEST. Zostaw swoje pytania w kanale #DLC2-questions do środy, 14 czerwca.

Chcielibyśmy również wyrazić wdzięczność dla naszej niesamowitej społeczności – bez Was i Waszych opinii nasza gra nie rozwijałaby się i nie byłaby stale ulepszana z każdą aktualizacją. Dziękujemy!

Inne wiadomości