Aktualizacja 1.6.0

Tym razem czekają cię tropienie i polowanie na zwierzynę. Czy będziesz w stanie pomóc łowczyni na dobre położyć kres śmiertelnemu zagrożeniu, którym są wiedźma i jej legion siewców zarazy? Wiedźma, niezwykle niebezpieczne stworzenie, to przeciwnik, z którym musi liczyć się każdy łowca. Warto jednak na nią zapolować, by zdobyć niesamowitą broń dystansową!

PC | Xbox One & Xbox Series X|S | PS4™ & PS5™

Cechy:
● Nowa agentka rozdziału – poznaj łowczynię Shen Xiu. To najnowsza agentka rozdziału i uzdolniona tropicielka. Czy zdarzyło ci się natrafić w swojej podróży na pojemniki na łuki? Wszystkie należały właśnie do niej – ekspertki od broni dystansowej. Reprezentuje też łowców – tajemniczą frakcję zdolnych myśliwych, którzy tropią i eliminują nawet najgroźniejszych zarażonych. Ostatnie łowy zaprowadziły ją aż do Villedor.
● Nowi wrogowie – zmierz się z nowymi zagrożeniami: wiedźmą (groźniejszym wariantem zjawy) i siewcami zarazy (zarażonymi przez wiedźmę ludźmi). Miej się jednak na baczności – wiedźma jest szybkim i zwinnym przeciwnikiem, którego niemalże nie sposób trafić w walce w zwarciu i który z łatwością może wziąć cię z zaskoczenia. Wiedźma jest też niewrażliwa na światło słoneczne i UV, musisz więc przemyśleć swoją dotychczasową taktykę! Co więcej, jej siewców zarazy trudno odróżnić od zwykłych ludzi – możesz ich rozpoznać tylko za pomocą zmysłu przetrwania. Gdy siewcy giną, wydzielają toksyczne opary, które natychmiast przemieniają ludzi dookoła w zarażonych!
● Nowa broń – odblokuj potężny sprzęt, taki jak kusza łowcy czy balista ręczna. Warto dodać je do swojego arsenału broni dystansowych. Miłośnicy walki w zwarciu też znajdą coś dla siebie, jak choćby zabójczego Łomotacza.
● Nowe kontrakty – zmierz się z nową serią kontraktów, w których musisz pokonywać przeciwników za pomocą pułapek, broni dystansowej albo bez otrzymywania obrażeń.
● Wróć do rozdziału 1 – zawartość pierwszego rozdziału nadal będzie dostępna. Co więcej, Harper – poprzedni agent rozdziału – otrzyma nową broń, schemat, pakiet i kontrakty.

„Chcieliśmy postawić graczy przed wyzwaniem, jakiego jeszcze nie doświadczyli. Wiedźma jest niezwykle potężną przeciwniczką, zdolną naginać zasady gry – czyni dzień w mieście tak samo niebezpiecznym jak noc. Rozpoczyna się polowanie – musisz nieustannie mieć się na baczności, jeśli nie chcesz zostać ofiarą”. – Paweł Płaza, właściciel produktu w firmie Techland

Zmiany w grze
Po aktualizacji 1.5.0, którą nazwaliśmy aktualizacją społeczności, postanowiliśmy naprawić błędy w grze, aby rozgrywka była jeszcze przyjemniejsza. Skupiliśmy się m.in. na problemach z wydajnością, które pojawiły się po ostatniej aktualizacji.

Bardziej szczegółowa lista znajduje się poniżej.
● Zmiany w rozgrywce
○ Naprawiono błąd, który uniemożliwiał ukończenie gry.
○ Po strzeleniu w przeciwnika gracz ma szansę na odzyskanie zwykłych strzał i bełtów.
○ Naprawiono błąd, przez który sprzedawcy nie funkcjonowali poprawnie po rozgrywkach w trybie współpracy.
○ Ubiór gracza nie resetuje się już po zmianie sprzętu.
○ Naprawiono błąd, przez który przedmioty jednorazowe znikały z ekwipunku, co uniemożliwiało czynienie postępów fabularnych.
○ Naprawiono błąd z miejscem pojawiania się w zadaniu „Nowy dom”, który uniemożliwiał czynienie postępów fabularnych.
○ Naprawiono błąd, który uniemożliwiał sen albo szybką podróż po podróży do drugiego regionu w grze.
○ Naprawiono błąd z dodatkowymi inhibitorami po ostatniej aktualizacji.
○ Naprawiono błąd, przez który Aiden mógł mieć klucz GRE od początku gry. Teraz wręcza ci go Dylan (zanim spotka go przykry koniec).
○ Naprawiono komunikat w zadaniu „Witamy na pokładzie”, który uniemożliwiał czynienie postępów fabularnych.
● Zmiany w trybie współpracy
○ Naprawiono kolizję ścieżek, która uniemożliwiała czynienie postępów fabularnych, jeśli twój znajomy zablokował przejście.
● Zmiany w UI/UX
○ Poprawiono wydajność i dokonano wizualnych usprawnień w systemie cząsteczek.
○ Poprawiono wydajność dziennika, zmniejszając czas ładowania szczegółów zadań.
○ Poprawiono jakość tekstury tła w menu handlarzy i rzemieślników.
○ Naprawiono wygląd niektórych siatek.
○ Naprawiono błąd, przez który powodował wyświetlenie niewłaściwego sprzętu po kilkukrotnym wyposażaniu się w określone przedmioty.
○ Naprawiono efekty dźwiękowe beczek i koktajli Mołotowa oraz poprawiono efekty graficzne.
○ Zmieniono opis Skoku po Lądowaniu na bardziej jednoznaczny.

● Zmiany techniczne
○ Zmniejszono liczbę awarii gry na PlayStation 5.
○ Naprawiono problem z czarnym ekranem po wstępie do gry na PlayStation 5 z włączonym VRR.
○ Naprawiono uszkodzone tekstury na PlayStation 5.
○ Można już normalnie odblokować osiągnięcie „Służby miejskie”.
○ Naprawiono błąd z awarią gry po przejściu do zakładki „Gracz” w menu.
○ Naprawiono pewne błędy związane z wpadaniem pod mapę.

A oprócz tego poprawiono 295 innych pomniejszych błędów. Dziękujemy za nieustające wsparcie i opinie, jakie codziennie otrzymujemy!

Inne wiadomości