Wielka zniżka na Dying Light 2 Stay Human

W oczekiwaniu na Steam Summer Sale postanowiliśmy rozpocząć naszą promocję na Dying Light 2 Stay Human nieco wcześniej – będzie ona aktywna już dziś od godz. 19:00 CEST! To doskonała okazja, aby kupić Dying Light 2 Stay Human z rekordowo wysoką zniżką -33% na Edycję Standardową gry! Edycja Deluxe zostanie przeceniona o -25%, a cena Edycji Ultimate zostanie obniżona o -20%.

Przypominamy też wszystkim graczom Xbox, że dzięki wyprzedaży Deals Unlocked nadal mogą nabyć różne edycje Dying Light 2 Stay Human z tymi samymi zniżkami! Musicie się jednak pospieszyć – promocja kończy się już 24 czerwca.

Ponadto jest to doskonały moment na odwiedzenie Miasta, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy dodaliśmy wiele znakomitych funkcji i to zupełnie za darmo. To dodatki takie jak pakiety strojów i broni, Nowa Gra +, Tryb Fotograficzny czy wydarzenia w grze. Tydzień temu przedstawiliśmy pierwszy Rozdział zatytułowany „In the Footsteps of a Nightrunner”. Jesteśmy bardzo zaangażowani w dostarczanie naszej społeczności samych świetnych treści. Zapraszamy Was do przyłączenia się do nas w tej podróży, tym bardziej, że to dopiero początek naszego 5-letniego planu wsparcia dla Dying Light 2 Stay Human.

Aby sprawdzić wszystkie aktualne promocje, odwiedź oficjalną stronę naszej gry.

Steam Summer SaleXbox promotion

Inne wiadomości